sty 31 2015

Rozpoczynamy remont.


Komentarze: 2
W życiu bywa chwila,gdy wreszcie mamy dość tych kolorów  mieszkania, rozwalonych podług, nieciekawej łazienki, jest to super moment na przebudowę . Remont kłopotliwa sprawa. Przed rozpoczęciem nadchodzi ogrom zapytań - co zamierzamy przekształcić, jak ma wyglądać pokój, jak korytarz. Musimy pomyśleć czy chcemy gruntownych zmian, bądź wymyśliliśmy małe prace jak odświeżenie mieszkania. jeśli chodzi o zmiany całkowite jak - wyburzenia ścian, murowanie nowych, wykonanie włazów w ścianach nośnych należało by zaczerpnąć porad architekta, czy firmę budowlaną która z takim współpracuje.  Jeśli chcemy całościowy remont, lub rozplanowanie nowego mieszkania wtedy przyda się jest pomoc projektanta wnętrz, który zrobi nam precyzyjny projekt. 
Kolejnym etapem będzie stworzenie precyzyjnego planu finansowego robót - zlecamy to firmie którą chcemy współpracować. Na naszym sektorze remontowym jest ogrom firm, którzy dają swoje usługi, ale trudno jest znaleźć fachową i terminową. Powinniśmy szukać kogoś z polecenia gdy nie mamy takiej możliwość prześwietlmy internet, jest tam pełno reklam. Przy tej opcji należy odnaleźc fachowców która posiada własną stronę z galerią wykonanych prac.Jak odszukasz dobrą ekipę spotkaj się z nimi  by obejrzeć ich wykończenia na żywo. 
Gdy juz masz fachowców dogadaj się na wycenę oraz termin zrobienia prac. Dobre firmy wykończeniowe są z reguły zapchane terminami  dlatego pamiętaj aby zamówić remont dużo szybciej a tym bardziej jeśli jest to kapitalny remont, który zajmie długi czas. 
Kiedy juz mamy wykonawcę, przydałoby się zastanowić sie nad oknami i drzwiami, na które się długo czeka. Drzwi na zamówienie o określonym rozmiarze i regulowaną ościeżnicą, ich czas  oczekiwania to około czterech tygodni albo dłużej, dlatego warto wziąść to pod uwagę z wyprzedzeniem remontu a nie w trakcie. 
Kolejnym etapem jest wybór kolorów farb,gresów, deski podłogowej, panele podłogowych lub armatury sanitarnej. Znajdziemy je w sklepach budowlanych lub marketach budowlanych, polecam te ostatnie, gdyż mają największy wybór oraz rodzaj potrzebnego  środka. Chemię budowlana albo preparaty hydrauliczne albo związane z prądem,przewody gniazdka przewody hydrauliczne  -  dobrze jest obarczyć zakupami firmę remontową.
26 czerwca 2017, 20:19
firma remontowa
Albert
16 lutego 2015, 20:26
Ciekawy artykuł

Dodaj komentarz